S tou byl nakonec spokojen i trenér Pavel Poledník, ačkoliv se zdálo, že především ve druhé půli mají vítězství blíž jeho svěřenci. „Každý zisk z cizího hřiště je ale dobrý, a tak remízu bereme. Chlapci předvedli podobně koncentrovaný a kvalitní výkon jako ve Zlíně s tamním béčkem. I když tady jsme byli třem bodům blíže než tam," porovnával Poledník.

Spolu se svým trenérským kolegou Josefem Jadrným výborně připravili svůj tým takticky. „V Hulíně je obrovské hřiště, takové letiště, na kterém domácí umějí hrát. Eliminovali jsme tedy soupeřovy přednosti, aby z místních rozměrů nemohl těžit. A pomohl nám výborný vstup do utkání," jmenoval hlavní důvody bodového zisku Pavel Poledník.

Slavii se zatím vyplácí návrat Michala Tomáše do sestavy. Orlovský štírek na levé straně zálohy svou aktivitou zlobí soupeře a v posledních zápasech rovněž střílí góly. V Hulíně se mu to povedlo už po pěti minutách hry a vydařeném brejku. Na jaře rovněž výrazně ožila celá levá strana orlovské sestavy, v útoku se dobře doplňují Kašša s Koplem a Urbanem, který tentokrát musel zaskočit ve středu pole za absentujícího Puškáče.

Spartak Hulín – Slavia Orlová 1:1 (1:1)

Branky: 23. Krhut – 6. Tomáš. Rozhodčí: Vostrejž. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

Orlová: Szarowski – Vlk, Skoupý, Kaizar, Janso – Sporysz, Vybíral, Urban, Tomáš (84. Míšanec) – Kopel (83. Golej), Kašša (66. Klimas). Trenér: Pavel Poledník.

Více v tištěném vydání Deníku.