Na polaneckém spáleništi podali velmi dobrý výkon. „Soupeř má dobrý tým a strašné hřiště. Až jsem zíral, jak jsme i na tom dokázali kombinovat. Ale naše vítězství je plně zasloužené. Pohlídali jsme si Fromeliuse a byli mnohem nebezpečnější. Tři čtyři góly jsme mohli dát už do poločasu," rekapituloval trenér Orlové Čestmír Kročil.

Slávisté soupeře okamžitě napadali a s nátlakovou hrou se domácí jen neochotně sžívali. Herní způsob Orlové je pro momentální rozestavení mužstva jako dělaný. „Pořád hrajeme se třemi vzadu. Máme dostatek útočné kvality a byla by škoda někoho z těch ofenzivních hráčů nepoužít. Ten způsob hry nám takto sedí,"potvrdil trenér Kročil.

Jeho tým už mohl použít novou posilu z Třince Lisického, což bylo znát. Slávisté mohli zvítězit mnohem vyšším rozdílem.

SK Polanka nad Odrou – Slavia Orlová 0:3 (0:2)

Branky: 36. a 46. Tomáš, 34. Kopel. Rozhodčí: Picmaus – Tabášek, Ham. Bez ŽK. Diváci: 120.

Orlová: Pacanovský – Bajzáth, Stanowski, Schroner (78. Věčorek) – Lisický, Klimas, Schimke (80. Malík), Kroček (86. Bielan) – Urban – Kopel (83. Papuga), Tomáš. Trenér: Čestmír Kročil.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.