Slávisté měli především v první půli proti zlínskému béčku jednoznačně navrch, tři body visely nízko. „Stačilo dát gól. Dokonce jsme neproměnili penaltu. Co se týče herních úkolů, hráči zodpovědně plnili vše, na čem jsme se dohodli, výkon byl z naší strany velmi dobrý," chválil orlovský tým asistent trenéra Vlka na slávistické lavičce Josef Jadrný.

Orlová zahájila třetiligovou soutěž bez bázně a hany. První polovině utkání dominovala. Po dvaceti minutách měla na svém kontě šest rohů, dvě hlavičky Vlka nad, neúspěšnou dorážku Hanuse a trestný kop téhož hráče, který gólman Dostál dostal z šibenice na další rohový kop. Po faulu na Žižku dokonce dostala výhodu pokutového kopu, avšak Přecechtěl pokutový kop zahodil.

Druhá část už byla naprosto vyrovnaná a zlínská rezerva přestala pouštět sešívané do tolika brankových možností. „Nejsme vyloženě nespokojení, bod z cizího hřiště se jistě počítá, přestože mohly být i tři. Důležitým poznatkem je kvalita herního výkonu. Když na něj navážeme, určitě se dostaví i výsledky," je optimistou Jadrný.

Fastav Zlín B – Slavia Orlová 0:0

Rozhodčí: Caletka, žluté karty: 2:0, diváci: 150.

Orlová: Pacanovský – Vlk, Švrček, Kaizar, Silveira – Pražák, Sobala, Hanus, Žižka (66. Jonek) – Kovář (86. Perič), Přecechtěl (78. Kopel). Trenér: Lubomír Vlk.


#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#