Navíc svým mizerným herním představením přinutili trenéra Jarmila Kopela k rezignaci. „Skončil jsem už v poločase, který byl 0:5. To mě dožralo. Už nějaký čas to nebylo ono, ale kluci mě ještě přemluvili. Ovšem po dnešku už bylo mé rozhodnutí nezvratné," poznamenal v sobotu Kopel.

K samotnému utkání uvedl jen tolik, že soupeř byl mnohem fotbalovější a zaslouženě vyhrál. „V obraně s námi cvičil. Vlastně jsme se k ničemu nedostali. A co pak chcete hrát za stavu 0:5? První dva góly byly jako přes kopírák, dlouhé balony za naši obranu a nikým neobsazený hráč skóruje. Nešly nám ani standardky. Nejen, že jsme z nich nehrozili, ještě jsme po nich inkasovali," mávl rukou Kopel.

Druhá půle se tak už jen dohrávala. „Poslali jsme na plac další mladé kluky, ať si zahrají. Druhý poločas vypadal už jako klasický přátelák. Soupeř kontroloval vedení a neměl potřebu se někam hnát," uvedl Kopel s dodatkem, že nyní se rozmýšlí, jestli a v jaké funkci bude v Orlové pokračovat. „Možná jako asistent. Zbytek podzimu je třeba nějak dojet a v zimě provést změny. Ale hlavního trenéra už opravdu dělat nebudu. Jen ať si to teď zkusí také někdo jiný," pousmál se smutně Jarmil Kopel.

Slavia Orlová – Beskyd Čeladná 1:6 (0:5)

Branky: 68. Macháček – 18., 32. a 73. Padych, 22. a 45. Váňa, 26. Pliska. Rozhodčí: Jahoda – Šujan, Jurček. ŽK: 2:1. Diváci: 70.

Orlová: Polášek (46. Šoustek) – Pavlík, Kroček, Malík, Papuga – Renta (63. Suchánek), Široký, Mleziva (57. Kubiš), Macháček – Regec (46. Koník), Tomáš (57. Koschny). Trenér: Jarmil Kopel.