FK Krnov – Slavia Orlová 1:0 (0:0)

Jeden z trenérů Slavie Josef Jadrný shrnul utkání takto: „Zatímco v první půli jsme ještě hráli podle našich představ a Krnov se spíše bránil, tak ve druhém poločase jsme se bohužel přizpůsobili nakopávané hře soupeře a kombinací značně ubylo. Část hráčů neodvedla obvyklý výkon, takže s nimi sotva můžeme být spokojeni."

Po promarněných tutovkách Přecechtěla a Periče skórovali v 70. minutě domácí. Hosté zaspali při provádění trestného kopu. „Neobsadili jsme hráče, který byl navíc v pozici, odkud bychom branky rozhodně dostávat neměli," ušklíbl se trenér Jadrný.

Orlovské postupové oslavy se tak odkládají minimálně o dva týdny. „Když z nešance dostaneme gól a sami ho nedáme z tutovek, pak nemůžeme vyhrát. Přístup hráčů nás ale zklamal. Takhle se o postup nehraje," vystihl zápas Jadrný.

Branka: 70. Švrček. Rozhodčí: Stloukal, žluté karty: 2:2, diváci: 250.

Orlová: Szarowski – Pražák, Bochňák, Silveira, Vyskočil – Pešek (71. Jonek), Kovář, Kadlčák (77. Lička), Václavek – Perič, Přecechtěl. Trenér: Lubomír Vlk.


Do trafiky už ráno pro Deník spěchat nemusíte. Přečtěte si své noviny v počítači, tabletu nebo mobilním telefonu. Nehádejte se s příbuznými o oblíbenou křížovku, ale vytiskněte si ji hned v několika exemplářích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.