Další bezbrankový duel

ORLOVÁ - Zápas Radka Szarowského. Tak by se dal označit sobotní duel Orlové v Otrokovicích. Slavisté si vzali zpět alespoň bod ze ztracených dvou, které zaznamenali v minulém týdnu.

23.4.2007

Bezbrankový zápas, již druhý v řadě.Foto: Ivo Dudek

Viktoria Otrokovice – Slavia Orlová 0:0

Orlovští nejprve půlhodiny bloudili po Otrokovicích, než našli mezi paneláky hřiště s umělou trávou, na které se zápas odehrál. Domácí totiž renovují hlavní travnaté hřiště. Zápas už vedla opět dvojice Honus – Jadrný, neboť kouč Zdeněk Honus byl konečně propuštěn z nemocnice. Do dvacáté minuty se diváci museli obejít bez záživnějších momentů. „Byla to taková oťukávaná, bez střely, bez šance,“ přiblížil úvodní minuty Josef Jadrný. Pak ale hostům naprázdno sklapla ofsajdová past a domácí Kučera se řítil do jasné šance. Naštěstí Szarowski zachránil své spoluhráče od pohromy. Na druhé straně se do přímého kopu z 35 metrů opřel Šťástka a míč jen těsně minul domácí bránu. Do konce poločasu si pak jeden úspěšný zákrok připsal znovu Szarowski, když vyrazil na roh tvrdou křížnou ránu.

Ani ve druhém dějství se s brankovými možnostmi pytel neroztrhl. V 57. se v čisté gólovce objevil Knápek, jeho první střelu gólman vyrazil, dorážka putovala nad. Knápek tak ve druhém zápase po sobě netrefil osamocen zívající bránu. Tak snad mu to vyjde dotřetice. Ač se zdálo, že slavisté budou mít po vyloučení domácího Šmédka převahu, opak byl pravdou. „Domácí se v deseti semkli a mohli ještě vyhrát,“ přiznal Jadrný. Nejprve v 85. minutě chytil Szarowski samostatný nájezd Kučery, v polsední minutě si pak poradil se Stýskalovou ranou z úhlu a zachránil Orlové bod.

Rozhodčí: Ondráš, žluté karty: 5:4, červená karta: 70. Šmédek (O.), diváci: 80. Orlová: Szarowski – A. Věčorek, Drozd, Šťástka, Špiler – Široký (70. Bajzath), Směták (55. Kopel), Sochora, Herák – Knápek, Krečmer. Trenér: Zdeněk Honus. Další zápas hraje Orlová v sobotu s Albrechticemi.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 90 Kč Číšníci a servírky obsluha herny. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce bude obsluha hostů a vyplacení výher z Vlt., Pracovní úvazek : dle dohody na osobní schůzce, provozní doba : non-stop;, Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku. Pracoviště: Lime services, s.r.o. - havířov, 17. listopadu, č.p. 1137, 736 01 Havířov 1. Informace: Michal Stiller, +420 775 709 930. Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 17 000 Kč Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče Pracovníci v sociálních službách - přímá obslužná péče. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Přímá obslužná péče u seniorů, praxe výhodou, s chutí pracovat, 12ti hodinové směny. Pracovní náplň na 12ti hodinové směně je následující : Ranní hygiena klientů (seniorů), výměna plen, oblečení, povlečení, podávání snídaně, poté dezinfekce vybavení, celková koupel určených klientů po patrech, poté rozdávání obědů, podávání obědů a průběžné podávání tekutin…, , Způsob kontaktu: zasílat životopisy na email.. Pracoviště: Senior domy pohoda český těšín a.s., Svojsíkova, č.p. 2087, 737 01 Český Těšín 1. Informace: Michaela Labudová, . Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 24 000 Kč Svářeči Sváreč, zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Hladáme sváreče na svařování konstrukce vozíků, regálů, nebo zámečníky na pomocné práce (broušení, a příprava materiálu).. Pracoviště: Hongik czech, s.r.o. - pracoviště, Dělnická, č.p. 1342, 735 35 Horní Suchá. Informace: Igor Kohút, +420 736 679 213. Výroba - Výroba Seřizovači 17 200 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Operátoři CNC + TRB. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17200 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Doprava zdarma, docházkový bonus koordinátora, zálohy, hrazené stravování. Pracoviště: Komfort agentura práce s.r.o. - gates hydraulics s.r.o., Dětmarovická, č.p. 409, 733 01 Karviná 1. Informace: Daniel Šašinka, +420 731 531 824,800 800 872.

Orlovské volejbalistky (v zeleném) proti Polance vyhrály i prohrály.
17

Volejbalistky se rozešly s Polankou smírně

Roman Nádvorník na lavičce Karviné skončil.

Šok! Karviná odvolala trenéra Nádvorníka

Začíná boj o vstupenku do skupinové fáze

Karviná – Hráče karvinského Baníku čeká v neděli házenkářský svátek. V prvním zápase 3. kola Poháru EHF hostí silný maďarský celek Balatonfüredi KSE.