Viktoria Otrokovice – Slavia Orlová 0:0

Orlovští nejprve půlhodiny bloudili po Otrokovicích, než našli mezi paneláky hřiště s umělou trávou, na které se zápas odehrál. Domácí totiž renovují hlavní travnaté hřiště. Zápas už vedla opět dvojice Honus – Jadrný, neboť kouč Zdeněk Honus byl konečně propuštěn z nemocnice. Do dvacáté minuty se diváci museli obejít bez záživnějších momentů. „Byla to taková oťukávaná, bez střely, bez šance,“ přiblížil úvodní minuty Josef Jadrný. Pak ale hostům naprázdno sklapla ofsajdová past a domácí Kučera se řítil do jasné šance. Naštěstí Szarowski zachránil své spoluhráče od pohromy. Na druhé straně se do přímého kopu z 35 metrů opřel Šťástka a míč jen těsně minul domácí bránu. Do konce poločasu si pak jeden úspěšný zákrok připsal znovu Szarowski, když vyrazil na roh tvrdou křížnou ránu.

Ani ve druhém dějství se s brankovými možnostmi pytel neroztrhl. V 57. se v čisté gólovce objevil Knápek, jeho první střelu gólman vyrazil, dorážka putovala nad. Knápek tak ve druhém zápase po sobě netrefil osamocen zívající bránu. Tak snad mu to vyjde dotřetice. Ač se zdálo, že slavisté budou mít po vyloučení domácího Šmédka převahu, opak byl pravdou. „Domácí se v deseti semkli a mohli ještě vyhrát,“ přiznal Jadrný. Nejprve v 85. minutě chytil Szarowski samostatný nájezd Kučery, v polsední minutě si pak poradil se Stýskalovou ranou z úhlu a zachránil Orlové bod.

Rozhodčí: Ondráš, žluté karty: 5:4, červená karta: 70. Šmédek (O.), diváci: 80. Orlová: Szarowski – A. Věčorek, Drozd, Šťástka, Špiler – Široký (70. Bajzath), Směták (55. Kopel), Sochora, Herák – Knápek, Krečmer. Trenér: Zdeněk Honus. Další zápas hraje Orlová v sobotu s Albrechticemi.