„Zkusili jsme to, nevyšlo to. Jeli jsme sem pokusit se o body, neměli jsme co ztratit. Ale určitě jsem si nepředstavoval, že dostaneme čtyři góly. To je na můj vkus až moc," přiznal trenér Slavie Josef Jadrný.

Zápas zhodnotil jako jednoznačný. „Hráči soupeře o sobě věděli, je to dravé běhavé mužstvo. Příprava na něj byla dlouhá, ale hráči neplnili to, co jsme si řekli. Chtěli jsme hrát v bloku a včas vystupovat, aby soupeř nedostával tolik prostoru ke kombinaci. Oni hrají všechno v pohybu, v rychlosti, nedrží balon. My se tomu nedokázali přizpůsobit," uznal Jadrný.

Sigma Olomouc B – Slavia Orlová 4:0 (2:0)

Branky: 57. a 89. Kalvach, 18. Texl, 45. Rolinc. Rozhodčí: Tomanec – Ogrodník, Ondráš. ŽK: 1:0. Diváci: 85.

Orlová: Szarowski – Klimas, Kaizar, Skoupý, Schroner – Juřena (60. Tomáš), Skwarczek, Puškáč (14. Pikulík), Fiala – Kopel (72. Lišaník), Kurušta. Trenér: Josef Jadrný.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.