„Bod má určitě svou cenu, v Háji se nikdy nehraje lehce," uznal orlovský trenér Jarmil Kopel, který do hry nasadil opět několik dorostenců.

První poločas se obešel prakticky bez šancí. „Byly tam jen nějaké náznaky z obou stran a hra byla vyrovnaná. Ve druhém poločase Háj vystupňoval tlak a tam už jsme se hlavně bránili," popisoval Kopel, jak vypadal druhý poločas.

Domácí se snažili o zteč orlovské brány hlavně po standardních situacích. „Kopali snad dvacet trestňáků. Kluci to ale ubojovali, uskákali. Bylo tam hodně soubojů," dodal orlovský kouč.

Slávisté se příkladně drželi a nepolevovali. Byli zarputilí a neuhýbali ze soubojů. „Háj se dlouho nemohl prosadit a nervy pochodovaly. My jsme spoléhali na brejky. Byly tam dvě takové situace, po nichž jsme mohli gól dát, ale to by pro domácí bylo už asi hodně kruté," pousmál se Kopel, když si vybavil akce Macháčka a Tomáše.

Orlovští nakonec vzadu chybu neudělali, domácí hlavičky mířily vesměs vedle, a tak zápas dospěl do remízového konce. „Domácí hráči nás pak počastovali větami, že jsme nejslabší tým v soutěži a podobně, ale my jsme si z toho nic nedělali. Někdo holt po zápase podá soupeři ruku, někdo cítí frustraci, je to individuální," popisoval Kopel, co se dělo po závěrečném hvizdu na hřišti.

TJ Háj ve Slezsku – Slavia Orlová 0:0

Rozhodčí: Jahoda – Zelník, Tilkeridis. ŽK: 0:4. Diváci: 124.

Orlová: Ščerba – Papuga. Kroček, Malík, Herák – Pavlík, Koník (57. Koschny), Široký, Renta (89. Botur) – Macháček (72. Regec), Tomáš (88. Kubiš). Trenér: Jarmil Kopel.