„Podobnou kalamitu jsem už dlouho neviděl. Jednak jsme neměli nikoho z Karviné, jednak nám kluci v průběhu týdne uléhávali s horečkami, takže jsme vážně uvažovali i o tom, že k zápasu nepojedeme. Nakonec jsem tři hráče s teplotami vytáhl v sedm hodin ráno z postele, protože jsme prostě neměli s kým hrát. Pikulík přijel v pátek z Trnavy jen pro to, aby nás bylo jedenáct. Do hry naskočili i dorostenci," kroutil hlavou trenér Orlové Josef Jadrný.

Aby to byl vyloženě paradox, tak domácí Hulín se zase snad od začátku soutěže konečně v plné síle sešel. A odnesla to Orlová. „Zprvu jsem si říkal, jen aby to tady nebyla nějaká ostuda, ale za stavu 2:1 jsme naopak sahali po bodu, což by bylo něco neuvěřitelného. Bohužel Jarmil Kopel svou tutovku neproměnil, to byla obrovská škoda," zalitoval Jadrný, nicméně férově uznal, že Hulín byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Spartak Hulín – Slavia Orlová 3:1 (2:0)

Branky: 37. a 82. Dvořáček, 11. Šrom – 70. Tomáš. Rozhodčí: Batík. ŽK: 1:1. Diváci: 105.

Orlová: Szarowski – Klimas, Kaizar, Skoupý, Schroner – Uher (70. Malík), Kroček, Pikulík, Tomáš (86. Bednárik) – Urban, Kopel. Trenér: Josef Jadrný.

Další zápas hraje Orlová v neděli v Opavě B.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.