„To zcela určitě. Před utkáním bychom bod brali, Uničov patří ke stálicím MSFL, který doma moc nerozdává, ale mohli jsme tam vyhrát," smutnil po zápase Pavel Poledník, nový kouč orlovského mužstva.
Ten po svém nástupu na lavičku změnil rozestavení i styl hry a slávisté se konečně po třech kolech zase trefili.

V Uničově hráli aktivně, a i když také domácí měli šance, vypracovali si několik slibných možností včetně Tomášova břevna. Právě slovenský štírek Michal Tomáš se radoval z první trefy, na jeho gól ale domácí odpověděli na konci poločasu.

Totéž se opakovali ve druhé části. Aktivnější Orlová dala vedoucí gól (Kopel z penalty), ale domácí zabrali a v posledních sekundách zápasu srovnali na 2:2.

„Dostali jsme gól na konci prvního i druhého poločasu. Přesto si myslím, že jsme se herně po tom předchozím trápení zvedli a že to potvrdíme doma proti Hulínu. Pak by nás ztráta z Uničova nemusela tak mrzet," hodnotil trenér Poledník.

SK Uničov – Slavia Orlová 2:2 (1:1)

Branky: 44. Jeřábek, 90(+3). Večeřa – 19. Tomáš, 70. z pen. Kopel. Rozhodčí: Ondráš – Tomanec, Buček. ŽK: 2:5. Diváci: 220.

Orlová: Pacanovský – Vlk (25. Schroner), Kaizar, Žebík, Skoupý – Václavek, Kovář, Vybíral, Tomáš (90(+1). Klimas) – Urban (78. Přecechtěl), Kopel (86. Sobala). Trenér: Pavel Poledník.

Další zápas hraje Orlová v sobotu s Hulínem.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.

tabulka.