Tým trenéra Jarmila Kopela se pomalu, ale jistě zvedá. Herně je to solidní už od úvodu sezony, v posledních zápasech už ale tým v domácím prostředí začíná i pravidelně střílet góly. „Na úvod jsme proti Bílovci gól nedali, pak přišel s Šenovem jeden, proti Dětmarovicím a Frenštátu už dva a dnes tři. Doufám, že to tak bude pokračovat," smál se orlovský kouč Jarmil Kopel.

Pochválil celý tým za příkladnou bojovnost a nasazení, t aké mladé hráče. „Hlavně naše kraje, kde naskočili věkem ještě dorostenci, s těmi jsem byl hodně spokojen," chválil Kopel šestnáctiletého Pavlíka a jen o rok staršího Koníka. Skvěle zahrál i mladý Renta, po jehož centru skóroval Macháček na 2:1 a pak sám po spolupráci s Pavlíkem uzavřel skóre na 3:1. „Opravdu se nám daří zapojovat do sestavy mladíky. Hráči pak rostou každým povedeným zápasem," raduje se Kopel z úspěchů mužstva.

Slavia Orlová – FK Krnov 3:1 (1:0)

Branky: 40. Pavlík, 71. Macháček, 78. Renta – 65. Starý. Rozhodčí: Vranay – Švec, Potiorek. ŽK: 3:1. ČK: 75. Šustr (K). Diváci: 64.

Orlová: Polášek – Papuga (85. Koschny), Kroček, Malík, Herák – Koník, Široký, Mleziva (49. Suchánek), Pavlík (87. Botur) – Macháček (86. Kubiš), Renta. Trenér: Jarmil Kopel.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.