„Léta docela utíkají, myslím fotbalová. O to větší mám důvod si letošní ligovou sezonu užít, zase tolik jich před sebou asi nemám," připustil po dalším tříbodovém zisku do tabulky.

„Dneska jsem opravdu šťastný, kluci dali do kabiny skvělý dárek. Navíc jsme si zahráli před vynikajícím domácím publikem, které nás celý zápas podporovalo," všiml si i kapitán MFK. „I když se člověk soustředí na hru, tak atmosféru vnímá. Dneska to byla paráda," poděkoval karvinským fanouškům, kteří snad příště na Jihlavu, což bude dost klíčový zápas, dorazí v ještě větším počtu.

Fotbalisté mohou svým příznivcům zatím dělat radost. Vybojovali už sedm bodů, proti Dukle málem udrželi čisté konto. „Musíme se už pomalu zvedat, protože první zápas v Jablonci nebyl ideální, byly tam chyby, po kterých nás soupeř trestal. S Brnem se zase nevyhrálo, takže dnes to bylo i z hlediska taktiky odehráno na docela vysoké úrovni. Tohle už byl ligový fotbal," mínil Eismann po zápase.

A co jako oslavenec říkal spoluhráčům v kabině? „Tam byl takový chaos, že jsme se ještě pořádně nedomluvili, co vlastně bude. Ale někdo už na mě a na Zelího (dalšího oslavence Jaroslava Zeleného) pokřikoval, že to budeme mít drahé," zasmál se Eismann. „V týdnu se nějak domluvíme, bude na to víc času, protože ve Zlíně hrajeme až v pondělí. Nějaké překvapení musíme pro kluky oba vymyslet," dodal.

Těšit ho může i vstup Karviné do sezony. První polovina tabulky nováčkovi sluší. „Nebudu říkat, že jsme teď v nějaké euforii. V Boleslavi se k nám přiklonilo štěstíčko, ale i to je potřeba k tomu, abyste v ligové soutěži uspěl. Na druhé straně si za ním jdeme. Jdeme si za výsledkem, střílíme branky, a to i venku. Bylo by však naivní si myslet, že teď už budeme bodovat automaticky," upozorňuje před pokračováním sezony.