„No, musím říct, že právě on se o to čisté konto dost zasloužil, protože náš výkon ve druhé části nebyl optimální," uznal asistent petrovického trenéra Špičky Pavel Bernatík.

Po zápase se domácí ze tří bodů těšili. „Držíme se v popředí tabulky, to je pro nás podstatné. O výhře jsme rozhodli v první půli, kdy jsme byli o něco lepší, byť to působilo herně vyrovnaně. Byli jsme ale góloví, v tom byl rozdíl. Soupeř nehrál špatně, ale do šancí jsme ho nepouštěli. Ve druhé části jsme přestali být aktivní, soustředili jsme se spíš na defenzivu. Vyplynulo to z okolností, ale tři body jsme uhájili," oddechl si Bernatík.

Lokomotiva Petrovice – SK Hranice 3:0 (2:0)

Branky: 11. Kurušta, 26. Leibl, 88. Molnári. Rozhodčí: Vrťo – Richtár, Macrineanu. ŽK: 0:1. Diváci: 105.

Petrovice: Pastornický – Malíř, Leibl, Gill, Puškáč (72. Molnári) – Hoffmann – P. Kundrátek (60. Škuta), Duda, L. Kundrátek, Miko – Kurušta (90+1. Chwastek). Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.