V úvodním utkání na půdě Jablonce se trefil dvakrát, proti Brnu přidal další gól. Mít tři branky za dvě utkání je hodně slušný počin. „Spokojenost je ale jen částečná, protože jsme nevyhráli. Ono je pořád co zlepšovat a útočník nemůže být sám se sebou nikdy spokojený. Mužstvo pořád potřebuje góly. Je třeba nadále s pokorou pracovat a další góly přijdou," přibližuje své krédo Pavol Jurčo.

Domácí fotbalisté se chtěli ve svátečním utkání proti Brnu vytáhnout, herně měli navrch, ale tři body nezískali. „Po zápase v Jablonci jsme ty body chtěli udělat, což se nepodařilo, takže z tohoto pohledu spokojeni být nemůžeme, ale možná na to jdeme postupně. Začali jsme prohrou, teď z toho je remíza, tak snad přijde do třetice i vítězství," pousmál se Jurčo.

Výkon podle něj podali Karvinští lepší než v Jablonci. „Rozebrali jsme si chyby, které jsme tam natropili, ale tohle byl jiný soupeř. My šli celou dobu za vítězstvím, vyloučení brněnského hráče nám možná uškodilo, protož soupeř to zhustil ve středu pole a bylo těžké se prosadit. Snažili jsme se to rozbít ze strany nějakými centry, něco prošlo, něco chytil brankář. Škoda, že jsme to nedotáhli," zalitoval třígólový Jurčo.

Nedolehla na něj před premiérovým utkáním klubu v nejvyšší soutěži nervozita? „Nevím jak kluci, ale já osobně nervózní nebyl. Věděli jsme, že přijde více lidí a i oni si zaslouží výhru. Atmosféra byla dobrá, tak jen ať to vydrží, ať lidi dál chodí na zápasy a baví se fotbalem," přál si závěrem Pavol Jurčo.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.