„Což je fajn, ale já věřím, že už začneme vyhrávat i doma před našimi fanoušky, přáteli a známými. Nechtěl bych vozit body jenom zvenku," zasmál se hrající kouč havířovského týmu Miroslav Matušovič.

Indiánům zápas vyšel. První půle ještě nebyla optimální, ale ve druhé soupeře předčili. „Chtěli jsme navázat na výkon z Frýdlantu, ale to se moc nedařilo, protože jsme špatně vnímali prostor před míčem. A když jsme ho naopak měli sami, tak se ostatní dívali, jak to tomu jednomu s balonem zrovna jde," chyběla Matušovičovi větší podpora spoluhráčů.

Proto také v kabině proběhla menší bouřka, což mělo na mužstvo blahodárný vliv, neboť hned v nástupu do druhé půle bylo srovnáno. Skóroval právě Matušovič. Hosté pak byli aktivnější, nabízeli se a své snažení dotáhli do konce chvíli před závěrečným hvizdem, když střídající Trmal po tříminutovém pobytu na hřišti vsítil vítězný gól.

„Potěšilo mě, že jsme měli navrch fyzicky. Po tom náročném programu bylo příjemné vidět, že kondičně soupeře předčíme," pochvaloval si Matušovič.

FK Nové Sady – MFK Havířov 1:2 (1:0)

Branky: 36. Alexa – 49. Matušovič, 88. Trmal. Rozhodčí: Mayer – Buček, Král. ŽK: 4:0. Diváci: 185.

Havířov: Stach – Babič, Michalčák, K. Skoupý, Musiol (89. Cenek) – Wojnar, Zupko (89. Němec) – Omasta, Matušovič, L. Skoupý – Gomola (85. Trmal). Trenér: Miroslav Matušovič.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.