Ačkoliv se petrovický tým pod vedením hrajícího trenéra Bernatíka bodově zvedl, poslední zápas mu hrubě nevyšel. „Nechci být vůči mužstvu kritický, protože se kluci snažili, ale už šlo vidět, že třetí zápas v týdnu byl moc. Došly nám síly a tentokrát nám to opravdu moc nešlo ani kombinačně," sportovně přiznal Pavel Bernatík.

Rýmařov je na domácím hřišti nejlepší v soutěži a potvrdil to. Alespoň výsledkově. „I při té naší herní bídě jsme se poločas drželi. Rozhodla pětiminutovka, během níž jsme inkasovali hned třikrát. Pak už bylo po zápase. Ale do té doby jsme s tím ještě něco mohli udělat. Když jsem se pak posadil na lavičku, tak jsem si říkal, že domácí zase nehrají nic extra," přibližoval Bernatík.

On sám se do zápasu nominoval na nezvyklý post útočníka. Parťáka mu dělal další zkušený borec Hoffmann. Taky ojedinělá záležitost. Překvapit soupeře se ale nepodařilo. „Já jsem hlavně nechtěl sahat do obrany, které to v posledních zápasech šlo velmi dobře, proto ten tah," pousmál se Bernatík.

Jiskra Rýmařov – Lokomotiva Petrovice 4:0 (1:0)

Branky: 31. Harazin, 61. Lesák, 63. Ondrůška, 66. z pen. Šupák. Rozhodčí: Částečka. ŽK: 2:2. Diváci: 80.

Petrovice: Mrozek – Valový (31. Lemchi), Gill, Bajzath, Nowinski (69. Chwastek) – Reichl, Škuta, Dittrich, Miko – Hoffmann, Bernatík (46. Ptáček). Trenér: Pavel Bernatík.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.