Petrovičtí neodjížděli do Mohelnice v ideální sestavě, protože jim chyběli hned čtyři hráči. „Výhra domácích byla určitě zasloužená, ale je fakt, že absence čtyř hráčů byla citelná," připustil asistent trenéra Čopjaka na petrovické lavičce René Bielan. „Můj osobní dojem je, že pokud bychom nebyli oslabení, vypořádali bychom se s důrazem a nasazením domácích lépe," mínil.

Domácí měli více ze hry, drželi balon a ujali se vedení, které po změně stran pojistili. Teprve poté se hosté probrali a zatlačili silnou Mohelnici na její polovinu. Výsledkem byla penalta za ruku Mráčka, kterou Hanusek proměnil, ale brzy inkasovali hosté potřetí a hra se vrátila do zajetých kolejí.

FK Mohelnice – Lokomotiva Petrovice 3:1 (1:0)

Branky: 31. vlastní Škuta, 60. Kuba, 76. Fišara – 70. z pen. Hanusek. Rozhodčí: Hanák. ŽK: 2:3. Diváci: 230.

Petrovice: Hájek – Ruisl, Gill, Anastazovský, Sporysz – Koutný (46. Nowinski), Škuta, Hoffmann, Bajzath – Ptáček (62. Molnári), Kubiena (60. Hanusek). Trenér: Miroslav Čopjak.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu s Určicemi.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.