„Bylo nás málo, takže jsme měli na lavičce jen Ruisla a ten je po operaci achilovky, takže původně hrát vůbec nechtěl. Nehodlal riskovat," vysvětloval hrající trenér Pavel Bernatík. On sám se po čtvrthodině hry zranil a byl nucen odstoupit ze hřiště. Nikdo ho ale nenahradil, takže Petrovice zůstaly v devíti lidech v poli. Ruisl si šel zahrát až na posledních pět minut.

To se na průběhu utkání podepsalo. Petrovičtí se dostali do hry až za stavu 4:0 pro Lískovec, a to už bylo pozdě. „V kabině jsme si říkali, hlavně ať to není žádná ostudai," přibližoval Pavel Bernatík. Nakonec ocenil, že jeho svěřenci v oslabení alespoň korigovali.

On sám by se měl v nové sezoně posunout do pozice asistenta trenéra Martina Špičky, který by měl Lokomotivu v nejbližších dnech převzít.

Sokol Real Lískovec – Lokomotiva Petrovice 4:2 (3:0)

Branky: 32. Matúš, 34. Pánek, 44. Švrček, 50. Hykel – 57. Miko, 86. Hoffmann. Rozhodčí: Vrťo. ŽK: 1:0. Diváci: 100.

Petrovice: Hájek – Reichl, Gill, Bernatík (85. Ruisl), Bajzath – Hoffmann, Škuta, Dittrich, Nowinski – Miko – Ptáček. Trenér: Pavel Bernatík.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.