Po devíti domácích zápasech (v součtu s jarní částí předešlého ročníku) konečně vyhráli před vlastními fanoušky, poprvé se mohli radovat v letošní sezoně a nakonec i poprvé v novém ročníku udrželi čisté konto. „Jsme rád, že to máme za sebou. Naše výhra je zasloužená, i když soupeř hrál dobře a také měl šance. My jsme ale letos vůbec poprvé šli do vedení a udrželi jsme ho. Kromě toho jsme měli asi pět dalších šancí," hodnotil premiérové vítězství Petrovic jejich trenér Martin Špička.

I jeho asistent Pavel Bernatík si oddechl. „Máme to za sebou, už jsme byli malinko nervózní. Navíc Rýmařov je slušný soupeř, nebylo to snadné. Chyběl tomu hlavně druhý gól, kterým bychom se uklidnili. Vést jen o jednu branku, to jsou pokaždé nervy až do konce," pousmál se.

Lokomotiva Petrovice – Jiskra Rýmařov 1:0 (0:0)

Branka: 5. Urban. Rozhodčí: Galásek – Mankovecký, Částečka. ŽK: 4:0. Diváci: 125.

Petrovice: Pacanovský – Leibl, Gill, Moskál, Bajzath – Klimas (67. Paduch), Škuta, Hoffmann, Puškáč – Urban (88. Alman), Hanusek (90+1. Lukan). Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.