Dolní Benešov, Určice, Lískovec, Havířov a nyní i Kozlovice. To je výčet soupeřů, kteří letos zavítali na petrovické hřiště do Závady a kterým Lokomotiva nepovolila ani gól. „Na domácím hřišti už držíme 450 minut neprůstřelnost," pochvaloval si sekretář Petrovic Tomáš Lincer.

Domácí si proti soupeři ze spodku tabulky věřili. Zvláště, když ten přijel do Petrovic jen s jedenácti lidmi. Jenže poměrně slušně se mu dařila kombinace, a tím držel domácí trochu na uzdě. „Kozlovice nám neustále hrozily z rychlých kontrů. Vyloženou šanci si nevypracovaly, ale byly nebezpečné," uznal Lincer.

Domácí o výhře rozhodli až ve druhé půli. „Výkon mohl být lepší, ale počítají se body," poznamenal trenér Petrovic Miroslav Čopjak.

Lokomotiva Petrovice – FK Kozlovice 1:0 (0:0)

Branka: 50. Kubiena. Rozhodčí: Kaloč. ŽK: 2:2. Diváci: 125.

Petrovice: Hájek – Sporysz, Gill, Bernatík, Nowinski – Reichl, Hoffmann, Dittrich, Kubiena (67. Bajzath) – Ruisl (8. Koutný), Ptáček (78. Hanusek). Trenér: Miroslav Čopjak.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu ve Velkých Karlovicích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.