„Naše hra nebyla ideální. Do přestávky jsme byli horším týmem," připustil sekretář petrovického klubu Tomáš Lincer. Hostům nešla kombinace, ztráceli balony. Domácí si vypracovali dvě gólovky, které ale zneškodnil brankář Hájek a podržel svůj tým.

Ještě na startu druhé půle měli Valaši dvě tutovky. Výmola ale obě zahodil. „Teprve tohle jako by naše hráče dokonale probralo. Asi si uvědomili, že vítězství jim samo od sebe do klína nespadne," upozornil Lincer.

Petrovičtí pak začali předvádět hru, na jakou jsou jejich příznivci zvyklí. „Převzali jsme iniciativu a nepouštěli už domácí do šancí. Po první brance jsme už výsledek kontrolovali," dodal Lincer.

První gól obstaral po spolupráci s Hoffmannem Kubiena. Vzápětí nastřelil Hoffmann břevno a v 77. minutě stvrdili hosté tři body krásným gólem Ptáčka, který po dlouhém pasu od Hoffmanna přeloboval brankáře. Druhý gól vnesl do petrovických řad uklidnění, takže už dotáhli zápas do vítězného konce.

TJ Valašské Meziříčí – Lokomotiva Petrovice 0:2 (0:0)

Branky: 58. Kubiena, 77. Ptáček. Rozhodčí: Gasnárek. ŽK: 2:2. Diváci: 100.

Petrovice: Hájek – Bajzath, Gill (46. Nowinski), Bernatík, Anastazovský – Sporysz, Dittrich, Hoffmann, Reichl – Ptáček, Kubiena (85. Koutný). Trenéři: Čopjak a Bielan.

Další zápas hrají Petrovice v sobotu se Slavičínem.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.