Náladu při zpáteční cestě však měli dobrou. „Ty středeční zápasy ve vložených kolech nám nikdy moc nešly, navíc, když jsme hráli venku. Jsem rád, že jsme to zlomili," ulevilo se Pavlu Bernatíkovi, asistentovi petrovického trenéra Špičky.

Oba týmy na tom nejsou úplně nejlépe, a tak se čekalo, kdo nepříznivou sérii prolomí. Povedlo se to hostům, kteří byli produktivnější. „Snažili jsme se hrát po zemi. Domácí si asi moc nevěří, protože to pořád jen nakopávali. Do ničeho vážnějšího jsme je nepustili," pochvaloval si Bernatík.

TJ Šumperk – Lokomotiva Petrovice 0:2 (0:1)

Branky: 42. Hanusek, 90. Hoffmann. Rozhodčí: Černoevič – Trigas, Kondler. ŽK: 3:2. Diváci: 100.

Petrovice: Mrozek – Leibl, Gill, Moskál, Bajzáth – Klimas, Lukan (58. Paduch), Škuta, Hoffmann, Puškáč – Hanusek (86. Šiška). Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.