Nejlepší obrana soutěže znovu neinkasovala a navíc petrovická squadra domácí Olomoučany asi trochu šokovala. „Výsledek 0:3 si zřejmě nepředstavovali, to je pravda. Ale my také ne," smál se jeden z petrovických trenérů Pavel Bernatík.

Hattrickem se na zničení soupeře podílel Filip Panák, na něhož trenéři Lokomotivy upozorňovali jako na hráče s největším herním progresem. V Olomouci ale nejspíš nečetli Deník fotbalového jara, jinak by si na šikovného karvinského mladíka dali větší pozor.

„Co nás docela překvapilo, bylo to, že domácí moc nehráli kombinační fotbal jako u nás. Možná to bylo způsobeno užším hřištěm, které tam mají, tak si asi tolik nevěřili. Ale nakopávané balony jsme od nich nečekali," přiznal Bernatík.

Petrovicím skvěle fungoval trojúhelník uprostřed hřiště Škuta – Plešek – D. Puškáč, což bylo důležité pro průběh hry. Lokomotiva se snažila o kombinaci a využívala svých rychlostních typů hráčů, hlavně Panáka, z něhož byli obránci domácích nešťastní.

„Je to dobrý start, ale nechtěl bych to přeceňovat. Po zimní pauze na tom jednotlivé týmy mohou být různě. My se musíme koncentrovat na to, abychom body potvrdili i doma," upozornil správně Bernatík.

FK Nové Sady – Lokomotiva Petrovice 0:3 (0:2)

Branky: 15., 21. a 54. Panák. Rozhodčí: Vojkovský – Trigas, Galásek. ŽK: 2:3. Diváci: 119.

Petrovice: Mrozek – Hoffmann, Leibl, Moskál, M. Puškáč – Škuta – Malíř (82. Hilbert), Plešek (75. Fukala), D. Puškáč, Miko (70. Bajzáth) – Panák. Trenér: Martin Špička.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.