Tentokrát to ale byly body dva. „Měli jsme vyhrát. Šancí, které jsme si vypracovali, bylo dost. Jenže bez lepší koncovky vyhrávat nebudeme," zalitoval sekretář petrovického klubu Tomáš Lincer.

První půle patřila po počátečních hluchých minutách jednoznačně domácím, kteří udávali tempo hry a po brzké brance Hoffmanna, který kličkou ošálil obránce a skóroval, měli i další šance. Vynikající brankář Štencel ale dvě tutovky Petrovic zneškodnil, při bombě Mika měl štěstí, že se krajní záložník Lokomotivy netrefil do prázdné brány a tu v závěru poločasu netrefil ani Staszewski.

Ve druhé půli domácí nečekaně „odešli„ ze hřiště. „Bylo to něco podobného jako před týdnem v Havířově. Mohli jsme o výhře rozhodnout už do poločasu, v tom druhém jsme o body přišli. Pokaždé byl soupeř lepší," uznal Lincer.

O béčku Opavy to platilo rovněž. Ve druhém dějství měli hosté míč častěji na kopačkách a pět minut před koncem srovnali po nekompromisní Továrkově hlavičce.

Lokomotiva Petrovice – SFC Opava B 1:1 (1:0)

Branky: 8. Hoffmann – 85. Továrek. Rozhodčí: Čecháček. ŽK: 3:1. Diváci: 115.

Petrovice:
Hájek – Reichl (46. Bajzath), Bernatík, Gill, Ruisl – Škuta, Hoffmann, Kempný (62. Sikora), Miko – Nielek, Staszewski (51. Lemchi). Trenéři: Miroslav Čopjak a René Bielan.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.