Lokomotiva Petrovice – FK Krnov 1:1 (0:1)

Bernatík v 38. minutě opustil hřiště na nosítkách, jelikož mu podle slov sekretáře klubu Bruna Kenckého ruplo v koleni. V době, kdy byl ošetřován, dostali domácí gól. Trefila se nová posila soupeře Kaštovský, který obranu Lokomotivy zaměstnával nejčastěji a potrestal hrubici domácí defenzivy.

Ve druhé půli se Lokomotiva vrhla na zteč krnovské svatyně a gólman Řeháček se měl co ohánět. Krnov spoléhal na brejky, žádný mu už ale nevyšel. Celkově podprůměrný fotbal skončil nakonec 1:1, když za domácí srovnal důrazný Šuster.

Branky: 74. Šuster – 39. Kaštovský. Rozhodčí: Kneisl, žluté karty: 2:2, diváci: 220.

Petrovice: Sabela – Kempný, Gill, Bernatík (42. R. Bielan), Reichl – Miko (73. Urban), Dittrich, Anastazovský, Škuta – Šuster, Vlachovič. Trenér: Čestmír Kročil.