Lokomotiva Petrovice – TJ Háj ve Slezsku 1:2 (1:2)

Útok domácího týmu oživil Klos, který hrál poprvé od začátku a značně zlobil obranu hostí. „Sehráli jsme skvělý zápas, škoda že opět s nulou na bodovém kontě. Ale je to alespoň psychické povzbuzení do zbytku soutěže. Další soupeři nebudou tak silní jako Háj. Máme na to dvakrát vyhrát,“ burcoval petrovické fotbalisty sekretář klubu Bruno Kencki. Hosté působili vyspělejším dojmem. Drželi míč a byli nebezpečnější. Hned zkraje zahrávali dva rohy a v 15. minutě po dalším rohovém kopu dotlačil míč za čáru Surový – 0:1. Petrovice odpověděly ranou Madariho nad a ve 27. minutě i gólově.

Pavlík poslal míč z trestného kopu podél zdi k levé tyči a brankář Ujfaluši, bratr reprezentanta Tomáše, byl bezmocný – 1:1. Hosté neváhali a v 34. minutě jim po centru Janíčka vrátil vedení Konvička. I tento náskok mohli domácí smazat, bohužel Hojdyszova hlavička šla centimetry nad břevno. Ve druhé půli si techničtější, ale zároveň i důraznější hosté drželi vedení. „Řekl bych, že Háj hrál až příliš tvrdě,“ poukázal na poměr žlutých karet a jedné červené sekretář Kencki. Nakonec mohla Lokomotiva v nastaveném čase zaslouženě srovnat, ale Pavlík sám proti kapitánovi Ujfalušimu nervově selhal.

Branky: 27. Pavlík – 15. Surový, 34. Konvička.

Rozhodčí: Rygel, žluté karty: 1:6, červená karta: 78. Nohavica (H.), diváci: 80.

Petrovice: Sabela – Boor (72. Skrzyžovský), Wrubel, Wojnarovský, Hanzel (26. Robenek) – Pavlík, Kulhánek, Madari, Hojdysz – Klos, Kumpán.

Trenér: J. Kuljovský.