Petrovice: výsledková krize trvá

PETROVICE - Fotbalisté Petrovic zůstávají přikováni na posledním místě tabulky. „Musím řici, že bude smutné, pokud bychom měli sestoupit a Karolinka se udržet.

30.4.2007

Ilustrační foto.Foto: Ivo Dudek

FC Velké Karlovice + Karolinka – Lokomotiva Petrovice 3:1 (2:1)

Byl to totiž nejslabší soupeř, se kterým jsme na jaře hráli,“ kroutil hlavou sekretář Lokomotivy Bruno Kencki. Pod neúspěšný výsledek se podepsaly dvě minely brankáře Poláška, obvyklé opory svého týmu. Nakonec i domácí uznali, že Petrovice byly v poli lepší. „Utrpěli jsme vítězství,“ říkali. „Ale to je nám platné asi jako mrtvému kabát,“ mávl rukou Kencki s dodatkem, že tři body jsou zase v trapu. „Teď nás čekají dva domácí zápasy a pro nás budou naprosto stěžejní. Nic nevzdáváme, ale pokud bychom je neměli vyhrát, můžeme si pomalu balit kufry zpátky do krajského přeboru,“ míní Kencki. Lokomotiva se proti stereotypně hrajícím Valachům prosadila už ve 4. minutě.

Pěkný centr Kumpána zužitkoval Janovský a hosté vedli. Druhý gól mohl připojit Wojnarovský. Po rohovém kopu však zamířil hlavou půl metru vedle. Domácí srovnali po standardní situaci, kdy Polášek vyrazil míč před sebe a volný Vašut ze dvou kroků dorazil míč do sítě – 1:1. Valaši dali ve 45. minutě gól do šatny. Polášek chybně rozehrál, volně se potulujícího míče se ujal Haničák a do opuštěné svatyně dal na 2:1. Bohužel Polášek si jeden kiks schoval i do druhé půle. Nesmyslně vyběhl do hloubi pole a Haas jej přeloboval – 3:1. Od té doby se domácí stáhli a hrála výlučně Lokomotiva. Sehnalovu bombu brankář vyrazil, Wrubel trefil tyč. V 83. minutě střílel hlavou zase Wojnarovský, ale nad břevno. „Převaha nám byla na nic,“ utrousil Bruno Kencki.

Branky: 12. Vašut, 45. Vašut, 49. Haas – 4. Janovský.

Rozhodčí: Vacula, žluté karty: 4:2, diváci: 200.

Petrovice: Polášek – Bielan, Prusina, Sehnal (85. Krul), Wojnarovský – Kulinski (53. Wrubel), Vančo, Bělunek, janovský – Kumpán, Minárik (51. Brzóska).

Trenér: Marek Bielan. Další zápas hrají Petrovice v neděli s Městem Albrechtice.

30.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš se setkal s občany v Ostravě.
29

Triumvirát Drahoš – Horáček – Hilšer v Ostravě: Zeman už nesmí vládnout!

Žermanická přehrada

Okolo Žermanické přehrady povede cyklostezka

Bezmocného puštíka uvěznil okap

/VIDEO/ Hned dvě hasičské jednotky zasahovaly v sobotu před polednem u záchrany bezmocného puštíka obecného, kterého uvěznil okap jednoho z havířovských bytových domů.

Dress code. Víte, co na sebe?

Black tie, white tie, casual, formal… Přišla vám pozvánka na společenskou událost a v ní stál předpis dress code? Že nevíte, co na sebe? Formální událost rozhodně nesmíte podcenit!

OBRAZEM: Remíza Karviné s Gliwicemi

Karviná – Další příprava karvinských fotbalistů skončila remízou. Svěřenci trenéra Josefa Muchy přišli o výhru nad Gliwicemi dvě minuty před koncem.