Ten se na hřišti místního Baníku prezentoval nečekaně sympatickým herním projevem. „Překvapili mě," přiznal upřímně trenér Albrechtic Tomáš Vychopeň. „Hráli disciplinovaně, přesněji než my, vnesli do hry více nápadů. Iniciativa měla být, coby nás domácích, na naší straně, ale bylo tomu naopak. Hosté hráli přesně tak, jak bych si to představoval u svého mužstva," uznal Vychopeň.

Ne, že by domácí byli vyloženě špatní. Naopak začátek zápasu patřil jim a už ve 4. minutě se po faulu na Jana Kociolka dočkali penalty, kterou také Wojtyna proměnil. Jenže postupem času se Petřvald dostával stále více do hry a ještě do přestávky srovnal. A to navíc chytil domácí gólman Hekera penaltu.

Po změně stran hosté rozhodli. „Šance byly na obou stranách, soupeř ale působil fotbalověji. Na tři body jsme dnes neměli, Petřvald byl opravdu nečekaně kvalitní, ale remíza by průběhu zápasu odpovídala více," mínil po zápase Vychopeň.

Baník Albrechtice – TJ Petřvald na Mor. 1:2 (1:1)

Branky: 4. z pen. Wojtyna – 35. Huvar, 54. Jaroš. Rozhodčí: Vlček. ŽK: 2:2. Diváci: 61.

Albrechtice: Hekera – Čoček (46. Kulhánek), Věčorek, Wojtyna, Kroužek – Žyla, Jakub Kociolek, Korzeniowski, Izaiáš – Jan Kociolek, Dorozlo (70. Šlampiak). Trenér: Tomáš Vychopeň.

Další zápas hrají Albrechtice v sobotu v Brušperku.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.