Důvod je přitom prostý. Zatímco chyby v obraně se bohumínským nevyplácí a inkasují z nich zbytečné branky, vlastní šance využívají sporadicky. „Byl to náš klasický zápas. Po celou dobu utkání jsme byli lepší, měli jsme spoustu šancí, které jsme opět nevyužili. Místo toho se soupeř po našich hrubých chybách dostal do dvoubrankového vedení. Výsledek jsme pak museli honit, ale to se už nepovedlo, byť bylo tolik příležitostí, že jsme to stihnout měli," myslí si trenér Bohumína Marek Poštulka, který může jen litovat, že od začátku zápasu nemohl kvůli pracovním povinnostem použít stopera Košťála.

„Je to škoda. Díky tomu jsme museli změnit sestavu. Středy jsou ale vždy problémové, protože ne každý se urve ze zaměstnání a pak musíte sestavu trochu lepit," vysvětlil.

Jeho tým musel dohánět poločasové manko 0:2, které po přestávce díky střelecké formě Davida Jatagandzidise také dohnal.

FK Bohumín – TJ Vendryně 2:2 (0:2)

Branky: 56. a 80. Jatagandzidis – 19. a 30. Ploszek. Rozhodčí: Čuba. ŽK: 1:2. Diváci: 80.

Bohumín: Gladiš – Poštulka, Šiška, Gábor (46. Košťál), Gorniok – Sittek, Kubinski, Fluxa (74. Kukuliač), Seget – Socha – Jatagandzidis. Trenéři: Marek Poštulka.

Další zápas hraje Bohumín v sobotu v Heřmanicích.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.