Překvapivý výsledek se zrodil v dalším kole krajského přeboru, když o záchranu bojující Polanka brala všechny tři body v Dětmarovicích, které se chtěly ještě pokusit o proniknutí mezi TOP 5.

Domácí se v první půli nemohli dostat do tempa, hostům stačil rohový kop k získání náskoku.

Ve druhém dějství se Ostravané uchýlili k bránění pro ně doslova zlatých tří bodů. „Jestli se hrálo dvacet minut, tak to bylo moc. Jinak hosté hlavně polehávali po hřišti a sbírali za to žluté karty. My jsme je naopak popoháněli a dostávali žluté zase za diskuze s rozhodčím," poznamenal Ligocký.

SK Dětmarovice – SK Polanka n. O. 0:1 (0:1)

Branka: 27. Bartoš. Rozhodčí: Kantor. ŽK: 2:5. Diváci: 150.

Dětmarovice: Polach – Maléř, Šrámek, Hrdlička, Ligocký (88. Prčík) – Schimke (83. Aniol), Maleňák (75. Kadlčák), Matušík (46. P. Beilner), Holý – Šuster, Punčochář. Trenéři: L. Hojdysz a M. Šrámek.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.