Lokomotiva chtěla potvrdit cenné body v derby s béčkem Karviné, ale Mohelnice ji překvapila aktivním nástupem. „Hosté byli celý poločas agresivnější, měli více střel na bránu, byli aktivnější. Zaskočili nás, protože tohle jsme čekali spíše od našich hráčů," připustil sekretář petrovického klubu Tomáš Lincer.

Obrázek hry se změnil po obrátce, kdy Lokomotiva zatlačila soupeře a vsítila vítězný gól. Polák Staszewski vybojoval u lajny míč, předložil jej před bránu svému krajanovi Nielkovi a tomu jen stačilo nastavit nohu – 1:0.

Branka domácí povzbudila a jejich tlak neustával. Vedení mohli pojistit Gill a Staszewski, nedali, ale domácí to mrzet nemuselo, protože už dovedli zápas do vítězného konce.

A to i přes vyloučení Hoffmanna, který tak bude svému týmu v dalším kole v Havířově chybět a na souboj ligových mistrů s Baníkem Ostrava z roku 2004 Miroslava Matušoviče (Havířov) a právě Hoffmanna (Petrovice) tak nedojde.

Lokomotiva Petrovice – FK Mohelnice 1:0 (0:0)

Branka: 64. Nielek. Rozhodčí: Richtár. ŽK: 2:2. ČK: 87. Hoffmann (P.). Diváci: 150.

Petrovice: Hájek – Reichl, Bernatík, Gill, Anastazovský (55. Bajzath) – Lemchi (56. Nielek), Dittrich, Hoffmann, Miko (74. Ruisl) – Staszewski (90. Kempný), Škuta. Trenér: Miroslav Čopjak.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.