FK Jakartovice – FK Bohumín 1:2 (0:1)

Trenéru Martinu Kempnému skutečně není v těchto dnech co závidět. Sestavu bohumínských fotbalistů šije zápas co zápas horkou jehlou. „Po posledním utkání jsou kvůli zranění mimo hru Tvrdý, Brunclík, Prokš a tentokrát s námi nebyl ani Socha. Vše hráči základu," objasnil Kempný.

Do Jakartovic proto vzal dva hráče z béčka, hrajícího okresní přebor, jednoho dorostence a sám nazul kopačky a posadil se na lavici coby hrající kouč.

Jakartovice praktikovaly jednoduchý styl hry nakopávaných balonů. Invence nejspíš nebude jejich silnou stránkou. S tím proti slušně fungující obraně Bohumína neměly nárok uspět.

„O výhru jsem se ani moc neobával, Jakartovice za stavu 0:2 zabraly, ale nic vážnějšího na nás nevymyslely. Slavili jsme výhru kolektivním pojetím," poznamenal trenér Kempný. Výhra je pro Bohumín před nedělním derby se sousedy z Dětmarovic velkým povzbuzením. „Ovšem v jakém složení do derby nastoupíme, to opravdu ani netuším," zakončil kouč Bohumína.

Branky: 78. Bitomský – 15. Poštulka, 62. Kukuliač. Rozhodčí: Čuba, žluté karty: 2:2, diváci: 50.

Bohumín: Goj – Gábor, Kukuliač, Košťál, Pluta – Vondrák, Kubinski, Bystroň, Šindler (88. Šráček) – Kroščen (52. Foltýn), Poštulka (82. Kempný). Trenér: Martin Kempný.

#flash|https://g.denik.cz/73/83/denik_tisk.swf|500|115|denik_tisk#