Potvrdil, že je to rychlý, akční talent. Hodně zaujal trenéra MFK Jozefa Webera? „Zaujal, to ano, ale že nehrál v základu, na to je potřeba být ještě opatrný. Je to mladý hráč, který se zatím sžívá s naší hrou a hlavně prostředím. Neumí pořádně anglicky ani česky, na hřišti přitom komunikaci nutně potřebujete. Takže se začleňuje pozvolna. On třeba hrál v základu v poháru ve Slavičíně, a tam to nebylo úplně ono. Víme, že ta aklimatizace potrvá, ale jeho přínos určitě bude časem větší, jako to naznačil v neděli. Je potřeba, abychom s ním byli trpěliví,“ vysvětlil trenér Weber.

Zastavil se také nad absencí Lukáše Budínského ve středu pole. Hráči bez něj občas sklouzávají k tendenci nakopávat balony dopředu a tvořivá myšlenka chybí. „Hráč, který dá tolik branek a na další nahraje, vám musí chybět,“ souhlasil Weber.

„S Lukášem bychom zahrávali i standardky a pravděpodobnost, že bychom se po nich prosadili, by jistě byla větší. Ale k těm nákopům – není to jen o středových hráčích, ale taky o těch krajních, a to i obránců, aby ještě zvýšili aktivitu, protože dneska se útoky prostě zakládají hodně ze stran. Nám proti Boleslavi v tomto ohledu zahráli dobře jak Eismann na levé, tak Moravec na pravé straně, oba podali velmi dobré výkony,“ ujistil Weber.