Trenérovi domácího Baníku, toho albrechtického, Tomáši Vychopňovi se v týdnu začala rozsypávat sestava, ze které vypadávali Goj, Béreš, Hekera a pár hodin před utkáním i nemocný Žyla. Navíc Dorozlo hrál s pohmožděným kotníkem.

„Nějak jsme to polepili a šli na věc," dodal Vychopeň. Úvod měli domácí jako z říše snů, když po nákopu za obranu si na míč naběhl Hromada a uklidil balon k tyči. Běžela čtyřicátá sekunda. „Ale to bylo vše. Užili jsme si radost a pak už jen sledovali, jak kraluje Vratimov," přiblížil Vychopeň.

Svým hráčům mohl sotva něco vytýkat. „Jsou to vesničtí kluci, hráli proti Lukešovi, který ještě před nedávnem vynikal v lize. Bylo jasné, kde se nachází kvalita," porovnával kouč Albrechtic.

Hosté ještě do přestávky skóre otočili a vynikali v kombinaci. Domácí běhali od ničeho k ničemu. Když Lukeš chtěl, tak si zahrál fotbal a nikdo ho nemohl zastavit. „Zkušení borci soupeře nás k ničemu nepustili. Sice jsme snížili na 2:4 a chvíli se mi zdálo, že Vratimovu dojdou síly, ale to se mi opravdu jen zdálo," poznamenal Vychopeň.

Baník Albrechtice – FC Vratimov 2:6 (1:3)

Branky: 1. Hromada, 60. Dorozlo – 11. a 20. Pešek, 43. S. Tříska, 50. Bafalský, 73. Kašuba, 78. T. Tříska. Rozhodčí: Tobola. ŽK: 2:6. Diváci: 105.

Albrechtice: Směták – Kulhánek, Věčorek, Wojtyna, Čoček – Jakub Kociolek, Korzeniowski (46. Novák), Dorozlo, Izaiáš (46. Šlampiak) – Hromada, Jan Kociolek (70. Smiga). Trenér: Tomáš Vychopeň.

Další zápas hrají Albrechtice v sobotu v Čeladné.