Mizérie jarních albrechtických výsledků trvá, nicméně tentokrát zanechali hráči Baníku o něco lepší dojem než v předešlých kláních. Po poločase dokonce vedli, nakonec stihli alespoň vyrovnat.

„Šedesát minut je tak optimální doba, kdy fyzicky stačíme. Tréninkové manko ze zimy se nám bohužel nepodařilo dohnat," připustil albrechtický trenér Tomáš Vychopeň.

Jeho tým měl skvělý start do zápasu, když se po centru Kroužka prodral k zakončení Béreš a hlavičkou přes obránce Sedlišť poslal svůj tým do vedení. „Béreš v tom horku odehrál opravdu vynikající zápas," uznal trenér Vychopeň.

V 18. minutě byla radost domácích ještě větší. Po kombinační akci se Korzeniowski rozhodl putovat podél brankové čáry, odkud poslal balon před branku a Smiga míč dorazil do sítě podruhé. „Dá se říct, že poločas patřil asi k tomu nejlepšímu, co jsme na jaře vyprodukovali. Sedliště jsme kromě jedné standardky nepustili vlastně k ničemu," vybavoval si kouč Baníku.

Horší už to bylo po změně stran. V šatnách zůstal naprosto vyčerpaný Kociolek, za chvíli musel nuceně střídat i Žyla a to domácím vůbec neprospělo. Hosté během šesti minut srovnali a rázně ožili. V 83. minutě dokonal Krejčik obrat a s akciemi domácích to zase vypadalo prachbídně.

Naštěstí muž zápasu Béreš v 87. minutě doběhl skákající balon a přeloboval gólmana. „Šťastně jsme srovnali, ale já myslím, že zaslouženě, byť to pro hosty asi bylo trochu kruté, když už ten výsledek chvíli před koncem otočili. My jsme ale byli lepší v první půli, oni ve druhé, takže dělba bodů sedí," mínil objektivně Tomáš Vychopeň.

Baník Albrechtice – Sokol Sedliště 3:3 (2:0)

Branky: 2. a 87. Béreš, 18. Smiga – 68. a 83. Krejčok, 62. Sekanina. Rozhodčí: Fanc. ŽK: 1:1. Diváci: 120.

Albrechtice: Jaček – Kroužek, A. Věčorek, T. Věčorek, Čoček – Korzeniowski – Kociolek (46. Novák), Pařík, Žyla (54. Dorozlo) – Béreš, Smiga (59. Wojtyna). Trenér: Tomáš Vychopeň.