„Nemohli jsme se do toho dostat. Hodně nám uškodila brzká penalta už v sedmé minutě. Veřovice se pak zatáhly a do jejich obrany jsme se už neprosazovali. Taková hra nám nesedí, jsme spíš brejkové mužstvo a útočit do plných nám nejde," popisoval trenér Lutyňských Lubomír Begany.

Ani těžký terén domácím nepomohl. „Pršelo, balony nám odskakovaly, nedovedli jsme si pořádně přihrát. Prostě špatné," pokyvoval hlavou Begany.

Domácím bylo po dvaceti minutách ještě hůř. „Snažili jsme se, to zase ano. Ale na pohodě vám zrovna nepřidá, když se soupeř dostane dvakrát před naši bránu a dá nám z toho dva góly," pokrčil Begany rameny.

Domácí sice měli tlak, ale bezzubý. „Soupeř si to hrál zkušeně, nepouštěl nás do šancí, tu největší měl Hanusek, nedal ji a zbylé střely pochytal gólman," popisoval kouč Sokola.

Obrázek hry se moc nezměnil ani po přestávce. Domácí tlačili, Veřovice pečlivě bránily a nepouštěly Lutyni do šancí. Navíc přidaly po rohu další gól a bylo vymalováno.

Sokol Dolní Lutyně – AFC Veřovice 0:3 (0:2)

Branky: 7. z pen. Košelík, 19. Valošek, 68. Černoch. Rozhodčí: Kubáček. ŽK: 5:3. Diváci: 70.

D. Lutyně: Šajer – Twrdý, Vávra, Hanusek (69. Kudlík), Šimek – Havlásek, Velký, Pěgřim, Jurko (81. Bílý) – Macháček, Aksteiner (46. Herák). Trenér: Lubomír Begany.

Další zápas hraje D. Lutyně v neděli ve Frenštátě p. R.