„Tentokrát to ale bylo poněkud utrápené. Postrádali jsme zkušené hráče Kantora s futsalistou Mendrokem, kteří do hry obvykle vnesou myšlenku a herně to nebylo ono. Ztráceli jsme spoustu míčů, kazili přihrávky. Tím pádem ani tempo zápasu nebylo bůhvíjaké," uznal trenér českotěšínského mužstva Richard Beneš.

Hosté si do Těšína přijeli pro bod a dlouho mohli být spokojeni, protože k němu také směřovali. Těšíňané hráli bez nápadu a teprve v závěru, kdy hru oživil střídající Kiška, se dvakrát prosadili. „Nebylo to fotbalové, nýbrž vydřené. I to se ale počítá. Kluci ukázali, že umí zabrat," oddechl si trenér Beneš.

FK Český Těšín – Slavoj Olympia Bruntál 2:0 (0:0)

Branky: 79. Folwarczny, 88. J. Zogata. Rozhodčí: Lalík – Jurček, Vidlička. ŽK: 3:4. Diváci: 180.

Č. Těšín: Gradek – Bolek, Kupczak, Rac, Popelka – Konečný (46. Lojek), Sostřonek, S. Zogata, Malyjurek (60. Folwarczny, 89. Alexa) – Michalisko (77. Kiška) – Fizek (63. J. Zogata). Trenér: Richard Beneš.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.