Jak už to v těchto vzájemných soubojích bývá, diváci viděli minimum branek, konkrétně jednu. Ačkoliv tomu tak nemuselo být. Bohumín si vypracoval nejméne pět jasných šancí. Výsledný efekt byl ovšem nulový.

„Souhlasím a je to naše stará bolest. Promarněné možnosti nás neskutečně sráží. Navíc ani nevím, jak budu do dalších zápasů skládat sestavu. Hráčů je zoufale málo a nějak nám pořád ubývají," poznamenal trenér Bohumína a nekdejší reprezentační útočník Marek Poštulka.

Bohumín, který do Heřmanic dorazil jen se třinácti hráči, tentokrát může skutečně žehrat pouze a jen na vlastní neschopnost v zakončení. Dostal lekci z produktivity, když Ostravané kromě krásného gólu, který padl po spolupráci Stromšíka se Stanovským, už měly v podstatě jedinou výraznou šanci.

FC Heřmanice – FK Bohumín 1:0 (1:0)

Branka: 17. Stanovský. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 0:1. Diváci: 160.

Bohumín: Gladiš – Patrik Poštulka, Košťál, Šiška, Seget – Sittek, Socha, Kubinski, Górniok, Ciesarik (37. Kukuliač) – Jatagandzidis. Trenér: Marek Poštulka.

Další zápas hraje Bohumín v neděli s Polankou nad Odrou.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.