Naposledy doma přepustili tři body Hrabové, která si tak v souboji o záchranu výrazně pomohla. A logicky tím nepotěšila stonavské sousedy z Dolní Lutyně, pro které je Hrabová největším protivníkem v boji o záchranu.

„Vůbec netuším, co se stalo. Hráli jsme jako Barcelona, držení míče bylo osmdesát ku dvaceti, jenže s šancemi to bylo přesně naopak. Nevím jestli to bylo podceněním nebo polevením v koncentraci, ale Hrabová měla snad pět vyložených šancí," nelíbil se přístup hráčů trenérovi Stonavy Lukáši Hojdyszovi.

Vše mohlo být jinak, kdyby domácí Šuster proměnil tutovku. Jenže nedal a hosté pak zahrozili z každého brejku, do kterého se dostali. O výsledku nakonec rozhodl náhodným, ale o to hezčím gólem střídající Bača. „Byl na hřišti snad patnáct sekund. Hosté rozehráli aut, ten do toho plácl jen tak nazdařbůh a pár metrů od autové čáry napálil balon do šibenice. Podobný gól už v životě nedá," kroutil Hojdysz hlavou nad šťastnou trefou hostů. Gól roku však znamenal pro jeho tým porážku.

SK Stonava – Sokol Hrabová 0:1 (0:0)

Branka: 85. Bača. Rozhodčí: Vranay – Podracký, Opěla. ŽK: 2:3. Diváci: 55.

Stonava: Gaszczyk – Skřížovský (46. Kisel), Wojnarovský, Frait, Hančín – Edr (78. Zachata), Juroszek (73. Hojdysz), Dittrich, Graňák, Skácelík – Šuster. Trenér: Lukáš Hojdysz.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.