Sedliště dorazila do Stonavy s vidinou možné záchrany, neboť věděla, že pokud se jim podaří zvítězit a zároveň jejich největší rival Hrabová prohraje, budou se radovat. Dvakrát však byla ve vedení domácí Stonava a byla tudíž výhře blíž.

„Měli jsme potíže se sestavou, hned pět hráčů základu nám vypadlo, což je v soutěži, jako je I.A třída, citelně poznat," přiblížil hrající kouč Stonavy Lukáš Hojdysz. Premiéru mezi dospělými si tak odbyl dorostenec Fitznar.

„Musím přiznat, že mě Sedliště překvapila. Oproti podzimu šla výkonnostně nahoru, už jen nenakopávají balony. Hodně to tam zvedli bratři Bilasové, soupeř s námi hrál zcela rovnocenně kombinační fotbal," uznal Hojdysz.

Zápas nakonec dospěl do nerozhodné podoby, možná i proto, že se právě Hojdysz nechal vyloučit. „Tohle beru na sebe. Měl jsem blikanec, hloupě jsem oslabil tým. Kluci se pak už spíše zatáhli a Sedliště dost hrozila. Rozhodně jevila snahu o vítězný gól," přiblížil Hojdysz snahu Sedlišt.

SK Stonava – BD Stav Sedliště 2:2 (2:1)

Branky: 8. Dittrich, 23. Šuster – 20. Krejčok, 61. René Bilas. Rozhodčí: Potiorek – Opiela, Závodný. ŽK: 3:1. ČK: 65. Hojdysz (Stonava). Diváci: 55.

Stonava: Gaszczyk – Edr, Wojnarovský, Hančín, Skřížovský – Fitznar (46. T. Zachata), Hojdysz, Dittrich, Graňák, Kisel – Šuster. Trenér: Lukáš Hojdysz.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.