„Potěšilo mě, že se kluci rozstříleli. Pět gólů venku se nedává každý den, navíc jsme hráli opravdu slušně," líbil se trenérovi Stonavy Karlu Sochorovi i herní projev mužstva.

Stonavští už mohli přivítat novou posilu z Petřvaldu na Moravě Jiřího Malúše, který se hned uvedl dvěma nahrávkami a gólem. V týmu Stonavy, kde je většina hráčů s opravdovými fotbalovými dovednostmi, se mu muselo náramně líbit.

Přestože Stonavští odjížděli k utkání v poněkud okleštěné sestavě, od začátku předváděli ofenzivní hru a neslo to své ovoce. Navíc trenéru Sochorovi vycházela i střídání, ve dvou případech nucená. Klíčový zákrok mezi tyčemi si za vyrovnaného stavu 2:2 připsal gólman Ciasnocha, který chytil domácím tutovku. Pak už měla Stonava zase navrch a zaslouženě vyhrála.

„Kluci dobře kombinovali a zakončovali. Byl to podařený zápas, škoda jen svalového zranění Jirky Fraita. Ale věřím, že si střeleckou mušku udržíme i bez něj," byl s body spokojen Sochora.

SK Brušperk – SK Stonava 2:5 (1:2)

Branky: 34. Blahut, 55. Laryš – 43. a 63. Kisel, 12. Frait, 80. Škuláň, 85. Malúš. Rozhodčí: Moravec – Kolečkář, Šafařík. ŽK: 1:3. Diváci: 120.

Stonava: Ciasnocha – Zielonka, Hančín, Wojnarovský, Mančař – Edr (76. Škuláň), Dittrich, Graňák, Němec – Frait (38. Kisel), Malúš. Trenér: Karel Sochora.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.