Depos Horní Suchá – SK Brušperk 2:3 (2:1)

Pod vedením nového trenéra Miroslava Zedníka začali Sušané trochu rozpačitě. Měli sice častěji míč na kopačkách, ale působili hodně nervózně. Svou nejistotu korunovali hrubkou obrany, která vedla k otevření skóre. Rozehrávku stopera Kondiolky vystihl Šlesinger a po samostatném úniku nedal gólmanu Drobcovi šanci – 0:1.

Úvodní gól Sušany probudil. Jejich hra se začala zlepšovat a Zálejský dvěma góly ještě v první půli skóre otočil. Nejdříve se prosadil ve skrumáži a pak po samostatné akci. „Škoda, že jsme nepřidali další gól. Šancí jsme na to měli dost," litoval o přestávce předseda hornosušského oddílu Ivan Marini.

Ve druhém poločase pokračovali domácí v aktivní hře. Příborský a Zálejský mohli zápas definitivně rozhodnout, ale své šance neproměnili a dlouho neškodní hosté začali přebírat iniciativu.

Od 70. minuty se chopili taktovky a po standardní situaci vyrovnali na 2:2. „Hosté kopali tři rohy po sobě. My jsme nebyli schopní odehrát míč do bezpečí a tento tlak vyústil ve vyrovnání," uvedl dále Marini.

Domácí byli zaskočení a snažili se ubránit aspoň remízu. Jenže ani to jim nebylo přáno, když si v 90. minutě Pindor pohrál s Osikou a přesnou ranou rozhodl o tom, že Horní Suchá ztratila v domácím prostředí opět všechny body.

„Zase jsme nedotáhli do zdárného konce dobře rozehraný zápas. Doplatili jsme na dětinskou chybu, která vznikla, aniž by byli hráči pod tlakem. Je to velká škoda, protože soupeř byl určitě hratelný. Slibně rozehraný zápas jsme nakonec prohráli, jelikož jsme si posledních patnáct minut vůbec nevěřili," mínil po utkání Ivan Marini.

Branky: 23. a 32. Zálejský – 19. Šlesinger, 78. Makúch, 90. Pindor. Rozhodčí: Zelník, žluté karty: 1:1, diváci: 70.

Horní Suchá: Drobec – Osika, Kondiloka, Jeziorský, Hradil – Przywara, Kaleta, Stebel, Horváth (69. J. Skřížovský) – Příborský, Zálejský (73. Bartoň). Trenér: Miroslav Zedník.