Pro Těšíňany byl pouhý bod ztrátou, protože si vytvořili více brankových situací. „V poli to bylo celkem vyrovnané, ale šancí bylo určitě víc na naší straně. Už proto, že soupeř se k nám přes náš blok nemohl dostat," mohl trenér Českého Těšína Richard Beneš chválit defenzivu svého týmu.

Hosté hráli v zataženém bloku a během první půle nepustili Vendryni do vápna. Naopak sami měli šance, dvě Konečný a jednu Folwarczny. „Aspoň gól jsme z toho měli dát, byly to slušné šance," mrzelo Beneše.

Po změně stran domácí přidali a už se v koncovce zlepšili. „Měli tam asi dvě šance, začali se k nám dostávat. Ale hlavně proto, že se nám zranil stoper Šlavka a museli jsme sáhnout do obrany," vysvětloval trenér Těšína.

Branku ale Vendryně nedala a Těšín si znovu vypracoval šance. Po kombinacích ze strany a dvou centrech se dostal dvakrát do zakončení Hradečný. Jeho solidní hlavičky ale zlikvidoval pozorný brankář Pecha. V závěru neuspěl ani Rac po rohovém kopu.

TJ Vendryně – IRP Český Těšín 0:0

Rozhodčí: Čuba – Ganaj, Potiorek. ŽK: 2:1. Diváci: 100.

Č. Těšín: Klepek – Kupczak, Šlavka (57. Rusek), Rac, S. Zogata (76. Kiška) – Konečný (88. Bolec), Sostřonek, Kantor, Hradečný – Mendrok – Folwarczny (66. Lojek). Trenér: Richard Beneš.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.