„Byli jsme blízko aspoň k tomu bodu, vždyť jsme jen v první půli zahodili tři jasné šance a soupeř neměl nic. Proměňování nás stálo body," litoval trenér českotěšínského celku Richard Beneš.

Šenov neprožívá ideální podzim, a tak i proti Těšínu hrál zprvu zakřiknutě a čekal, co se bude dít. Hosté si počínali s balonem daleko suverénněji, dokázali pravidelně obelstít šenovskou obranu a Kiška s Folwarczným šli například každý sám na bránu. „Takové tutovky se mají proměňovat," kroutil Beneš hlavou.

Z obou úniků ale nebylo nic a když Kiška trefil ke vší smůle z další šance jen tyč, skončil poločas bez branek.

V tom druhém se dlouho nic nedělo. „Už to bylo na obě strany a spíš opatrnější. Hrálo se po šestnáctku, pak jsme ale ztratili při rozehrávce balon a Šenov toho využil," popsal Beneš šenovské vedení.

Brzy přišel další trest, po faulu Gradka se kopala penalta a Z. Bednář přidal druhý gól. Těšín už se pak na nic nezmohl. „Z vyhraného zápasu máme nulu," pokrčil rameny českotěšínský trenér.

SK Šenov – FK Český Těšín 2:0 (0:0)

Branky: 74. Koďousek, 79. z pen. Z. Bednář. Rozhodčí: Jahoda – Muroň, Viščor. ŽK: 2:0. Diváci: 164.

Č. Těšín: Gradek – Bolek, Kupczak, Rac, Popelka – Konečný (81. Michalisko), Sostřonek, S. Zogata, Folwarczny (75. J. Zogata) – Kiška, Lojek. Trenér: Richard Beneš.