Zápas se odehrál na umělé trávě a přinesl několik šancí v podání domácích hráčů. Ti vedli po brance Sostřonka, jenže vedení se jim navýšit nepodařilo. „V tom byl zásadní problém. Břidličná spoléhala na brejky, postavila autobus a soustředila se na bránění. Přesto jsme si nějaké šance vypracovali, jenže nedali jsme druhý gól," zalitoval trenér FK Richard Beneš.

Kvůli potížím s trávníkem museli domácí hrát na umělce. „Nedalo se nic dělat. Kdybychom hráli na přírodní trávě, určitě bychom vyhráli. Přechod na umělku byl pro kluky nezvyk," mínil Beneš.

FK Český Těšín – Kovohutě Břidličná 1:1 (1:1)

Branky: 22. Sostřonek – 36. Kučera. Rozhodčí: Čecháček – Dudek, Vidlička. ŽK: 0:1. Diváci: 100.

Č. Těšín: Gradek – Kupczak, Šlavka, Rac, Popelka – Malyjurek (71. J. Zogata), Kantor, S. Zogata, Konečný (62. Folwarczny) – Sostřonek – Lojek (77. Bolek). Trenér: Richard Beneš.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu většinou nezveřejňuje kompletní obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku, anebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si pak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.