Ostravané stále bojují o udržení v krajském přeboru, ale ani situace Těšína nebyla úplně poklidná. „Trenér říkal, že pravděpodobně až těch 35 bodů by mělo na záchranu stačit, protože letos vyhrává opravdu snad každý nad každým. Tak jsme je získali," zazubil se kapitán českotěšínského mančaftu Lukáš Rac.

Nebyla to ale vůbec snadná cesta za vítězstvím. Polanka, vědoma si své situace, začala svižně. „Vletěli do nás a měli asi čtyři gólovky. Jednu proměnili, při další nás výrazně podržel Filip Klepek v bráně, protože vychytal soupeře v samostatném úniku," přibližoval Rac.

Teprve po přestávce se hosté zvedli a během krátké chvilky převážili misky vah na svou stranu. „Otočili jsme to během tří minut, domácí to docela uzemnilo. Ale snažili se s tím něco udělat, hledali nákopy Fromeliuse, ale už jsme to vzadu všechno ubránili," pochvaloval si Lukáš Rac.

SK Polanka n. O. – IRP Český Těšín 1:2 (1:0)

Branky: 35. Šindler – 76. Rac, 79. Kiška. Rozhodčí: Svoboda – Ham, Matějek. ŽK: 0:2. Diváci: 100.

Č. Těšín: Klepek – Rusek (90. Alexa), Kupczak, Rac, Bolek – Konečný (89. Bolec), Šlavka, Sostřonek, S. Zogata (68. Kiška) – Mendrok – Lojek (86. Szkutek). Trenér: Richard Beneš.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nemusí zveřejňovat celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, domova i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi.
Aplikaci e-paper (elektronické vydání novin) najdete ve spodní části těchto webových stránek. Po připojení si tak můžete Deník v plném znění přečíst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.