Gól na 3:0 po centru Jana Nowinského byl jubilejním pětistým v historii FK Bospor a k tomu byl doslova vteřiny od startu v dresu domácího týmu hokejový útočník rakouského Innsbrucku Ondrej Šedivý.

Zajímavým však byl také moment z prvního poločasu, kdy si nepovedený centr bohumínského Jana Ference „našel" auto za jednou z branek, jemuž míč výrazně poškodil zpětné zrcátko. Jak se později ukázalo, šlo o vozidlo trenéra hostů Richarda Beneše.

„Dneska bylo pro nás všechno špatně. A v tomto případě zvlášť pro mě. Zrovna ten míč zapadl tak, že trefil auto. Myslím ale, že to nějak vyřešíme," bral situaci s úsměvem kouč Českého Těšína, který zároveň vyloučil spekulace, že by právě on měl po sezoně převzít po Marku Poštulkovi celek Bosporu.

„Kdo ví, nikdy neříkejte nikdy a problém bych v tom neviděl, s lidmi v Bohumíně se znám a máme dobré vztahy, ale v Těšíně jsem ještě vázaný. Slíbil jsem, že zůstanu, takže z tohoto důvodu mohu kategoricky říct, že to nejde. Jsem ale rád, že Bohumín postoupí. Přeju mu to," uvedl Beneš.