Nedopadl pro ně dobře. Svěřenci trenéra Pavla Smatany museli spolknout další porážku a znovu nevsítili ani gól.

V zápase, kterému šance a napětí na obou stranách nechyběly, nasměrovala Ostravany k vítězství situace ze samotného konce prvního poločasu, když po faulu na Vyležíka proměnil nabídnutý pokutový kop stoper Andrýsek.

Soupeři začali opatrně, a proto byla dlouho jedinou šancí parádní střela hostujícího Pařenicy, kterou brankář Řehulka vytáhl nad břevno. Koneckonců dalekonosnými pokusy českotěšínstí borci ohrožovali domácího gólmana nejčastěji.

Polanečtí něco vymysleli až po dvaceti minutách, když chytrou přihrávku kapitána zužitkoval ke střele nad branku Moravčík. Jinak ale kombinovali a útočili výhradně prostřednictvím dvojice Fukala - Vyležík na levé straně. Nepřekvapilo tak, když po několika dalších zahozených možnostech to byl právě Michal Vyležík, který chvíli před přestávkou vybojoval penaltu.

Po změně stran se pokračovalo v bojovném výkonu, oba týmy sázely na defenzivu a nedovolily soupeři skórovat.

Střetnutí tak definitivně rozhodl až deset minut před koncem Piskoř, který zužitkoval přihrávku střídajícího Kuly a obstřelil vyběhnuvšího brankáře Klepka.

FK SK Polanka – IRP Český Těšín 2:0 (1:0)

Branky: 45. z pen. Andrýsek, 80. Piskoř. Rozhodčí: Ochodek. ŽK: Rusek. Diváci: 150.

Český Těšín: Klepek – Rusek, Przyczko, Rac, Bolek – Kantor – Nowak, Pařenica, Zábelka, Hradečný – Lojek (56. Probosz). Trenér: Pavel Smatana.