Svěřenci trenéra Pavla Smatany chtěli v krajském přeboru už konečně zažít pocit z vítězství, ale v Polomi jim nebylo přáno. „Když to shrnu, zápas jsme si prohráli nedůrazem v šestnáctkách. Hlavně tedy v té naší," trefně popsal příčinu další porážky trenér Smatana.

Jeho tým je spolu s Hájem posledním celkem, který ještě nevyhrál. To mohl už po pár minutách změnit mladý Konečný, který se zjevil v první šanci utkání, ale pálil vedle a předznamenal další průběh zápasu.

Polomští se postupně dostali až do vedení 3:0, Těšínu dal naději dlouhán Przyczko, který proměnil penaltu za faul na Konečného.

Druhá půle ale razantní obrat nepřinesla. „Prostě hrajeme jen po vápno. Teď nás čeká prakticky stěžejní období podzimu. Hrajeme dvakrát doma a bude nezbytné oba zápasy zvládnout, jinak už to bude hodně špatné," je si vědom vážnosti situace Pavel Smatana.

SC Pustá Polom – IRP Český Těšín 4:1 (3:1)

Branky: 35. a 41. Vaněk, 15. M. Šmíd, 83. Liška – 43. z pen. Przyczko. Rozhodčí: Trigas. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

Č. Těšín: Bašanda – Kubáň, Staník, Przyczko, Bolek – Kantor – Hradečný (75. Kohut), Chlebek, Koper – Lojek (46. Nowak), Konečný (46. Rusek). Trenér: Pavel Smatana.

Další zápas hraje Český Těšín ve středu s Dětmarovicemi.

Vážení čtenáři, Deník na svém webu nezveřejňuje celý obsah novin a celé znění všech článků. Ucelené zpravodajství z regionu, České republiky i zahraničí, kultury a sportu, a také rubriky zábavy, osobní inzerce nebo speciální přílohy najdete v tištěném vydání Vašeho deníku nebo ve zlevněné předplacené internetové verzi. Aplikaci e-paper najdete ve spodní části těchto webových stránek. Deník v plném znění takto můžete po připojení číst kdykoliv a kdekoliv na počítači nebo mobilním zařízení. Stránky i jednotlivé články můžete tisknout nebo archivovat.