„Nevím čím to je, ale vždycky, když hrajeme proti Veřovicím, tak aspoň jedna hráčka nedokončí zápas. Teď nám zranily Vítkovou a Pawlasovou, obě musely dokonce na vyšetření do nemocnice. Domácí hráčky si počínají dost nešetrně až záludně a rozhodčí to vůbec netrestá," zlobila se po utkání trenérka Sylva Bajtková.

Samotný zápas hodnotila tak, že by mu více slušelo nerozhodné skóre. „Nehrály jsme špatně, Veřovice také ne. Byl to oboustranně vyrovnaný duel s šancemi na obou stranách," shrnula utkání.

Těšíňanky mají dlouhodobě problém se střílením branek, což bylo znát i ve Veřovicích. Koncovka je prostě problém. Než odkulhala ze hřiště, měla tutovku právě Vítková.

Na opačné straně veřovické „kopáčky" alespoň jednou skórovat dokázaly. „Byl to takový ušmudlaný gól po teči, ale platil. Nám podobné štěstí chybělo," pokrčila rameny Sylva Bajtková, která kvůli absenci hráček musela znovu do brány. „Pro poslední dvě kola to už asi jiné nebude. Sestavu dáváme horko těžko dohromady," uznala.

AFC Veřovice – IRP Český Těšín 1:0 (0:0)

Branka: 50. Najvarová. Rozhodčí: Bartoš – Hykl, Mikolanda. Bez ŽK. Diváci: 40.

Č. Těšín: Bajtková – S. Žigová, A. Špalková, V. Špalková – Sikorová – Nováková (85. Tyrliková), Kohutková, Dordová, Skočková, Vítková (60. Barbořáková) – Pawlasová. Trenérka: Sylva Bajtková.